Naprawa i Serwis busów i vanów każdej marki

Naprawa i Serwis busów każdej marki

Serwis busów i samochodów dostawczych

W naszym warsztacie Total Serwis-Bus Trans świadczymy profesjonalne usługi serwisowania busów i aut dostawczych do 3.5t, posiadających różną zabudowę.

W ramach czynności serwisowych wykonujemy:

  • Serwis układu hamulcowego a w nim wymianę płynu hamulcowego, wymianę klocków i tarcz hamulcowych.
  • Serwis układu kierowniczego – wymiana końcówek i drążków.
  • Serwis układu paliwowego: wymiana filtrów.
  • Serwis układu klimatyzacji: nabicie układu czynnikiem, dokładne sprawdzenie nieszczelności kontrastem, odgrzybianie.
  • Diagnostyka komputerowa: naprawa sterowników silnika, diagnostyka wszystkich systemów paliwowych, diagnostyka układów ABS poduszki powietrzne, czujniki parkowania typu park-tronic, centralne zamki i auto alarm.
  • Wymiana oleju.

Total Serwis-Bus Trans charakteryzuje się dokładnością i uczciwym podejściem do klienta. Zajmujemy się serwisem wszystkich marek i modeli pojazdów a w szczególności tych najbardziej popularnych takich jak: Citroen Jumpy i Jumper, Fiat Scudo i Ducato, Ford Transit, Mercedes Vito i Sprinter, Opel Movano oraz Vivaro, Volkswagen LT, Transporter T4, T5, T6, Peugeot Boxer i Expert, Renault Master i Trafic.
Oprócz serwisu samochodów dostawczych do 3.5t wykonujemy też wszelkie naprawy, usuwamy awarie i usterki. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą naprawy busów. Współpracujemy z różnymi hurtowniami motoryzacyjnymi. Posiadamy szeroki wybór części różnych marek takich jak np.: Sachs: Febi, Beru, Bosch, Trw, Ate, Textar, Swag, Rouvile, Luk, Valeo, Skf, Purflux, Monroe, Ina, Corteco, Elf, Mobil itd.
Total Bus - Serwis Trans mieści się w Warszawie w dzielnicy Mokotów przy ul. Statkowskiego 25. W zakresie obsługi serwisowej obsługujemy zarówno klientów indywidualnych posiadających pojedyncze auta jak i floty pojazdów. Pracujemy zarówno na zasadzie jednorazowych czynności jak i stałej cyklicznej obsługi serwisowej. Posiadamy klientów z całego Mazowsza.
Jeśli jesteś zainteresowany umówieniem się na przegląd auta lub wykonaniem serwisu samochodu dostawczego do 3.5t to zapraszamy do kontaktu w celu umówienia się na konkretny termin.

Total Serwis-BusTrans
ul. Statkowskiego 25

02-979 Warszawa

tel. +48 690 848 520
tel. +48 509 500 871

chojnowski.serwis@wp.pl

tecar@o2.pl

© TOTAL SERWIS-BUSTRANS - All Rights Reserved