Naprawa i Serwis busów i vanów każdej marki

Naprawa i Serwis busów każdej marki

O warsztacie samochodowym Total Serwis-Bus Trans

Wjazd do warsztatu - Total Serwis - Bus TransTotal Serwis-Bus Trans to warsztat samochodowy działający od wielu lat. Od początku specjalizujemy się w naprawie samochodów dostawczych do 3.5t i busach.

Total Serwis-Bus Trans został założony przez osoby będące pasjonatami motoryzacji, które oprócz tego, że naprawiają i serwisują to wkładają w swoją pracę serce i wieloletnie doświadczenie. Do każdego samochodu i zlecenia podchodzimy indywidualnie. W przypadku napraw staramy się znaleźć usterkę lub awarię i zaproponować najbardziej satysfakcjonujące klienta rozwiązanie. Dla każdego nowego samochodu, który pojawi się w naszym warsztacie zakładamy książkę serwisową. Dzięki temu zarówno właściciel jak i nasi pracownicy mają wgląd w wykonane już prace i czynności serwisowe.
Specjalizacja naszego warsztatu, dokładność i wysoka rzetelność spowodowała, że staliśmy się bardzo popularni nie tylko wśród klientów z samej Warszawy ale i także z całego województwa mazowieckiego. Obsługujemy zarówno całe floty samochodów jak i pojedyncze pojazdy.


Nasza oferta obejmuje kompleksową opiekę nad samochodem i dzieli się na:

  • Serwis – czyli bieżące czynności przy busach i samochodach dostawczych takie jak: wymiana płynów, filtrów, oleju, opon itp.
  • Naprawy – czyli usuwanie usterek, awarii lub wymianę zużytych części mechanicznych. Total Serwis-Bus Trans świadczy kompleksowe naprawy obejmujące układ hamulcowy oraz kierowniczy, zawieszenie, cały układ napędowy, układ paliwowy, naprawy silnika, układ wydechowy, naprawę klimatyzacji, naprawę elektroniki.

Obsługujemy wszystkie marki a w szczególności popularne samochody:

  • niemieckie takiej jak: Mercedes (Vito, Sprinter, V), Opel (Movano, Vivaro), Volkswagen (LT, Transporter T4, T5, T6),
  • francuskie takie jak: Renault (Master i Trafic), Citroen (Jumpy Jumper), Peugeot Boxer
  • włoskie jak choćby Fiat Ducato.

Total Serwis-Bus Trans znajduje się przy ul. Statkowskiego 25 na Dolnym Mokotowie w Warszawie (rejon Wilanowa i Sadyby). Przed warsztatem znajduje się duży monitorowany parking dla klientów.

Jeśli chcesz zobaczyć jak do nas dojechać – zapraszamy do zakładki kontakt.

Wyróżniamy się:Warsztat w środku - narzędzia do naprawy i diagnostyki

  • Wąską specjalizacją - wyłącznie w naprawach i serwisie samochodów typu bus i dostawczych do 3.5t. Znamy większość modeli występujących w tym segmencie od podszewki. Wiemy jak je serwisować, na co należy zwracać szczególną uwagę aby służyły bezproblemowo oraz jak je skutecznie naprawiać.
  • Atrakcyjnymi cenami – wykonujemy naprawy z użyciem części oryginalnych oraz zamienników. Przy kosztownych częściach możemy też zaproponować regenerację. Oczywiście wszystko uzgadniamy z klientem.
  • Dobrą lokalizacją warsztatu i łatwym dojazdem. Total Serwis-Bus Trans znajduje się na warszawskim Mokotowie (rejon Sadyby-Wilanowa) i jest dobrze skomunikowany z pozostałymi dzielnicami. Posiadamy wielu klientów z całego województwa mazowieckiego, którzy również chwalą sobie dobry dojazd i bliskość największych arterii komunikacyjnych.

Total Serwis-BusTrans
ul. Statkowskiego 25

02-979 Warszawa

tel. +48 690 848 520
tel. +48 509 500 871

chojnowski.serwis@wp.pl

tecar@o2.pl

© TOTAL SERWIS-BUSTRANS - All Rights Reserved