Naprawa i Serwis busów i vanów każdej marki

Naprawa i Serwis busów każdej marki

Lakiernik i blacharz, lakierowanie samochodów dostawczych i osobowych

Usługi lakiernicze i blacharskie samochodów dostawczych, vanów, busów, camperów i aut osobowych to ważny dział naszego serwisu. Usługi są wykonwane przez wykwalifikowanych specjalistów. Korzystamy z materiałów najwyższej jakości dzięki czemu możemy zagwarantować perfekcyjny wygląd Twojego pojazdu lub elementów blacharskich. Nasze usługi obejmują zarówno kosmetykę samochodową, jak i naprawy powypadkowe.

Blacharz szpachluje, przygotowanie do lakierowaniaDobór właściwych materiałów, lakierów i lakierowanie samochodów od A do Z

Dokonując napraw lakierniczych i blacharskich zwracamy uwagę na jakość estetykę oraz dokładność wykonywanych prac. Lakiery dobieramy na podstawie numeru VIN, oraz przy użyciu spektrofotometru. Stosujemy oryginalne lakiery producentów, jak i dopasowane do indywidualnych potrzeb, dostarczone z profesjonalnych mieszalni. Nasi lakiernicy samochodowi z wieloletnim doświadczeniem zadbają o odpowiednie przygotowanie powierzchni, nałożenie lakieru wraz z jego cieniowaniem, tak aby lakierowany element pasował do pozostałych powierzchni nie podlegających naprawie.

Lakiernia samochodowa - kompleksowe usługi (renowacja lakieru, usuwanie zarysowań, malowanie elementów i całych pojazdów)

Nasza lakiernia samochodowa wykonuje kompleksowe naprawy blacharskie, naprawy powypadkowe wraz z lakierowaniem elementów karoserii. Oferujemy także usługi polegające na renowacji lakieru oraz usuwaniu rys i wgnieceń. Wszystkie nasze usługi wykonywane są z najwyższą starannością oraz z wykorzystaniem najnowocześniejszego sprzętu lakierniczego.

Lakierowanie zderzaka, lakierowanie drzwi, lakierowanie maski ceny

Wiele osób zgłaszając się do lakierni zadaje sobie pytanie o koszt lakierowania poszczególnych elementów. Nasza lakiernia stawia na pełną transparentność. Dlatego na tyle na ile jest to możliwe podajemy zakres cenowy poszczególnych prac lakierniczych.

  • lakierowanie zderzaka cena: 800zł - 1800zł
  • lakierowanie błotnika przedniego cena: 700zł - 1200zł
  • lakierowanie maski cena: 800zł - 1500zł
  • lakierowanie drzwi cena: 800zł - 1500zł

Szczegółowej wyceny dokonujemy po umówieniu się na oględziny w naszym warsztacie w Warszawie przy ul. Statkowkiego 25.

Malowanie lakierowanie samochoduTotal Serwis-Bus Trans - dobrzy lakiernicy z wieloletnim doświadczeniem

Posiadamy bogate doświadczenie w pracy z różnymi markami samochodów, dzięki czemu możemy zagwarantować naszym klientom najwyższą jakość usług. Jednak naszą specjalizacją jest lakiernictwo samochodowe z zakresu busów, samochodów dostawczych o różnych zabudowach – kontener, blaszak, laweta, firanka, chłodnia. Lakierujemy i naprawiamy zderzaki, błotniki, maski, drzwi, klapy bagażnika, dachy, progi, lusterka. W dużym skrócie oferujemy pełen zakres prac lakierniczych oraz blacharskich.
Zatrudniamy tylko najlepszych lakierników samochodowych, którzy stale podnoszą swoje kwalifikacje, aby sprostać wymaganiom rynku.
Oferujemy również atrakcyjne ceny oraz dogodne terminy realizacji. Nasza lakiernia samochodowa gwarantuje szybką i fachową obsługę, która zadowoli nawet najbardziej wymagających klientów.
Jeśli szukasz profesjonalnej lakierni samochodowej w Warszawie, to właśnie ją znalazłeś! Skontaktuj się z nami już dziś i przekonaj się, że warto nam zaufać. Oferujemy darmową wycenę usług oraz indywidualne podejście do każdego zlecenia. Zapraszamy do współpracy!

Usuwanie rdzy i skorodowanych elementów wraz z lakierowaniem

Usuwania rdzy i skorodowanych elementów, a następnie profesjonalne lakierowania przez doświadczonych lakierników i blacharzy samochodowych to jedna z wielu usług oferowanych przez naszą lakiernię.
Usuwanie rdzy i lakierowanie "zdrowych elementów" nie tylko poprawia estetykę pojazdu, ale także wpływa na jego trwałość i funkcjonalność. Nasza ekipa specjalistów - lakierników i blacharzy podejmuje się usuwania rdzy z każdego typu karoserii, a następnie zabezpieczy powierzchnie odpowiednimi środkami.
Po usunięciu rdzy i skorodowanych elementów nasi lakiernicy i blacharze samochodowi przystępują do lakierowania. Wykonujemy to z najwyższą starannością i precyzją, stosując najwyższej jakości farby i lakiery. Wynik to samochód o pięknej, jednolitej powłoce lakieru, który wygląda jak nowy.
Nasza firma oferuje kompleksowe usługi w zakresie napraw i renowacji samochodów. Dzięki naszemu doświadczeniu i profesjonalizmowi możesz mieć pewność, że Twoje auto jest w najlepszych rękach. Zapraszamy do skorzystania z naszych usług i przekonania się o jakości naszych prac.

Usuwanie wgnieceń i zarysowań, drobne naprawy blacharskie

W ramach oferowanych przez Total Serwis-Bus Trans usług blacharskich i lakierniczych, firma specjalizuje się w usuwaniu wgnieceń i zarysowań na karoserii samochodów oraz w drobnych naprawach blacharskich. Przy użyciu nowoczesnych narzędzi i technik, specjaliści z Total Serwis-Bus Trans są w stanie skutecznie usuwać wszelkie uszkodzenia, przywracając samochodom ich pierwotny wygląd. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu oraz profesjonalnemu podejściu do klientów Total Serwis-Bus Trans gwarantuje kompleksową i fachową obsługę, która zadowoli nawet najbardziej wymagających klientów.

Drobne prace blacharskie - usuwanie wgnieceń

Lakierowanie i blacharstwo samochodów dostawczych, busów, vanów, camperów

Wykonujemy kompleksowe naprawy lakierniczo-blacharskie busów i samochodów dostawczych o wszystkich typach zabudów. Dokonujemy napraw obejmujących nie tylko naprawy lakiernicze, ale i wymianę części karoserii na nowe. Nasza lakiernia wykonuje malowanie pojedynczych elementów wymagających lakierowania, jak i całe nadwozia: samochodów dostawczych zwykłych busów, kontenerów, brygadówek, camperów i camprevanów, vanów, chłodni, lawet. Tego typu samochody z uwagi na duże rozmiary są narażone na zarysowania i szkody parkingowe, które niezabezpieczone mogą z czasem przerodzić się w ogniska rdzy i korozji.
Samochody dostawcze są najczęściej wykorzystywane w celach zarobkowych. Zadbany samochód z nienaganną karoserią to na pewno dobra wizytówka każdej firmy. Jeśli chcesz wykonać naprawy blacharskie i lakiernicze czy to w samochodzie osobowym, czy dostawczym i szukasz dobrego lakiernika w Warszawie, to nie czekaj dłużej i umów się na wizytę w naszej lakierni. Zgłoszenia najlepiej dokonać telefonicznie lub mailowo.
Nasza lakiernia mieści się w pobliżu naszego warsztatu Total Serwis BusTrans przy ul. Statkowskiego 25 w Warszawie (Warszawa Sadyba/Wilanów).

Proces prac blacharskich i lakierniczych

Proces prac blacharskich i lakierniczych w lakierni samochodów dostawczych i osobowych podzielony jest na kilka etapów:

  1. Wstępna weryfikacja stanu auta - przed przystąpieniem do prac blacharskich i lakierniczych, stan pojazdu jest dokładnie sprawdzany pod kątem ognisk rdzy i jakości powłoki lakierniczej.
  2. Demontaż elementów – wszystkie nie stałe elementy pojazdu takie jak: zderzaki, drzwi, nadkola, maska, klapa, są demontowane i lakierowane w komorze jako oddzielny element.
  3. Naprawy blacharskie - po zdemontowaniu elementów, blacharze samochodowi przystępują do naprawy uszkodzeń i powierzchni z ewentualną rdzą.
  4. Przygotowanie powierzchni - przed malowaniem, powierzchnie muszą być zeszlifowane, oczyszczone, odpylone za pomocą specjalnych preparatów.
  5. Malowanie - po przygotowaniu powierzchni, lakiernicy samochodowi przystępują do nakładania powłoki właściwej. Lakiery są nanoszone w specjalnej kabinie lakierniczej za pomocą pistoletów natryskowych.
  6. Kontrola jakości - po zakończeniu procesu malowania oraz wyschnięciu nałożona powłoka jest dokładnie sprawdzana. Ocenia się m.in. jakość nałożenia lakieru, gładkość powierzchni, dobór koloru, a także występowanie ewentualnych niedoskonałości, takich jak zacieki czy zanieczyszczenia

Proces prac blacharskich i lakierniczych może być skomplikowany i wymagać doświadczenia oraz specjalistycznego sprzętu. Dlatego ważne jest, aby zlecić te prace specjalistom, którzy zapewnią profesjonalną obsługę i najwyższą jakość wykonywanych usług.

Posiadasz samochód po wypadku i chciałbyś naprawić go u dobrego mechanika to skontaktuj się z nami i umów wizytę.
tel. +48 609 888 894
tel. +48 509 500 871
chojnowski.serwis@wp.pl

Total Serwis-BusTrans
ul. Statkowskiego 25

02-979 Warszawa

tel. +48 690 848 520
tel. +48 509 500 871

chojnowski.serwis@wp.pl

tecar@o2.pl

© TOTAL SERWIS-BUSTRANS - All Rights Reserved