Naprawa i Serwis busów i vanów każdej marki

Naprawa i Serwis busów każdej marki

Naprawa busów i samochodów dostawczych

Total Serwis-Bus Trans specjalizuje się w kompleksowych naprawach busów i samochodów dostawczych do 3.5t w różnych zabudowach. Warsztat znajduje się przy ul. Statkowskiego 25 w Warszawie na Mokotowie.

Nasza oferta obejmuje:

  • Naprawy układów hamulcowych (wymianę tarcz i tarczo bębnów), dorabianie i wymianę przewodów hamulcowych, układu kierowniczego (naprawa i regeneracja maglownicy), wymiana krzyżaków, regeneracja lub wymiana pomp wspomagania.
  • Naprawy zawieszenia: wymiana sworzni, wahaczy, wymiana łączników, wymiana amortyzatorów i sprężyn, wymiana i wzmacnianie piór resora, wymiana tulei wahacza.
  • Kompleksowe naprawy z zakresu układu napędowego: wymiana sprzęgła, uszczelnienie i naprawa skrzyni biegów, regeneracja pół osi, wymiana przegubów zewnętrznych i wewnętrznych, naprawa dyferencjału, wału napędowego, linek zmiany biegów. Oferta dotycząca układu paliwowego obejmuje regenerację wtryskiwaczy, pomp paliwa, wymianę pomp paliwa w zbiorniku i wszelkie naprawy elektroniczne z tym związane.
  • Naprawy silników w tym: naprawa głowicy (szczelność, spawanie, obróbka), naprawa bloku silnika (wymiana korbowodów, pierścieni, panewek, szlif i prześwietlenie wału), wymiana uszczelki pod głowicą, uszczelnianie silnika, wymiana rozrządu lub całościowa wymiana silnika. Obsługujemy zarówno silniki najbardziej popularne typu: MultiJet, TD, TDCI, CDI jak i inne.
  • Naprawy i wymiana układu wydechowego obejmujące: wymianę tłumików, katalizatorów, wypalanie i regenerację filtra cząstek stałych (DPF/FAP), wymianę sondy lambda.
  • Serwis jak i naprawę klimatyzacji w tym naprawę przewodów klimatyzacji, wymianę osuszacza, regenerację i uszczelnianie kompresora klimatyzacji, naprawę wentylatora klimatyzacji.

Warsztat nasz na co dzień wykonuje naprawy, które wymagają głębokiej ingerencji w silnik, układ napędowy busów i samochodów dostawczych do 3.5t. Tutaj z uwagi na najczęściej stosowane silniki diesla mamy do czynienia z naprawami: turbin, pompowtrysków, kół dwumasowych oraz w najnowszych generacjach samochodów z regeneracją i wypalaniem filtrów cząstek stałych DPF / FAP. Naprawy i wymiany dokonujemy profesjonalnie tak aby pojazd mógł służyć latami.
Wśród naszych klientów są właściciele praktycznie wszystkich typów busów i samochodów dostawczych w tym aut z grupy PSA czyli: Citroena Jumpy i Jumper, Peugeota Boxer i Expert, bardzo popularnego Fiata Scudo i Ducato, Forda Transita, Mercedesa Vito i Sprintera, Opla Movano oraz Vivaro, Volkswagena LT, Transportera T4, T5, T6, Renault Master i Trafic.

Total Serwis-BusTrans
ul. Statkowskiego 25

02-979 Warszawa

tel. +48 690 848 520
tel. +48 509 500 871

chojnowski.serwis@wp.pl

tecar@o2.pl

© TOTAL SERWIS-BUSTRANS - All Rights Reserved