Naprawa i Serwis busów i vanów każdej marki

Naprawa i Serwis busów każdej marki

Bezgotówkowe naprawy powypadkowe aut dostawaczych (busy, lawety, chłodnie, campervany, campery) i osobowych

TotalSerwis Bus Trans w Warszawie przy ul. Statkowskiego 25 oferuje kompleksowe bezgotówkowe naprawy powypadkowe samochodów dostawczych w różnych zabudowach. Dla nas nie ma rzeczy niemożliwych. Wszelkie naprawy powypadkowe wykonujemy z zaangażowaniem i wyjątkową precyzją.

Naprawa powypadkowa błotnikaNaprawy powypadkowe aut dostawczych i osobowych

Dokonujemy napraw powypadkowych samochodów dostawczych:

  • busów,
  • brygadówek,
  • blaszaków,
  • autolawet,
  • camperów i campervanów

Wypadki drogowe zdarzają się niestety bardzo często, a samochody dostawcze często są narażone na uszkodzenia ze względu na intensywne użytkowanie w trudnych warunkach, oraz ich wymiary, które są większe niż samochodów osobowych. W takiej sytuacji niezbędne staje się wykonanie naprawy powypadkowej, która pozwoli na przywrócenie pojazdu do stanu sprzed zdarzenia. Warsztat TotalSerwis Bus Trans z Warszawy przy ul. Statkowskiego 25 w Wilanowie oferuje bezgotówkowe naprawy powypadkowe samochodów dostawczych w różnych zabudowach.

Naprawione auta dostawczeNasza oferta skierowana jest do klientów, którzy potrzebują kompleksowej naprawy powypadkowej swojego pojazdu dostawczego. Wykonujemy naprawy plandek, blaszaków, brygadówek, chłodni, kamperów, vanów, a także lawet. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu i wykwalifikowanej kadrze nasz warsztat gwarantuje kompleksową obsługę klienta, począwszy od pomocy w załatwianiu formalności z ubezpieczycielem, po wykonanie naprawy z użyciem najlepszych materiałów i narzędzi.

Jako warsztat specjalizujący się w naprawach powypadkowych, stosujemy najnowocześniejsze technologie i metody pracy. Dzięki temu jesteśmy w stanie skutecznie usuwać wszelkie uszkodzenia wynikłe z wypadków, w tym odkształcenia nadwozia, uszkodzenia mechaniczne i elektryczne, uszkodzenia lakieru oraz wymianę uszkodzonych elementów. Nasze usługi obejmują również diagnostykę pojazdu, kontrolę stanu technicznego i wymianę zużytych części.

Nasi lakiernicy i blacharze samochodowi posiadają wieloletnie doświadczenie i są w stanie przywrócić autom zarówno wygląd, jak i sprawność sprzed wypadku.

 

Naprawy bezgotówkowe samochodów dostawczych i osobowych

Bezgotówkowe naprawy powypadkowe samochodów dostawczych to dla wielu klientów wygodne i bezpieczne rozwiązanie. Dzięki bezgotówkowemu rozliczeniu z ubezpieczycielem nie trzeba martwić się o opłaty i koszty naprawy. Warto jednak pamiętać, że proces ten wymaga od klienta odpowiedniej wiedzy i zaangażowania. Nasz zespół specjalistów służy pomocą na każdym etapie naprawy, doradzając i udzielając niezbędnych informacji.

Nasza oferta obejmuje również naprawy powypadkowe samochodów osobowych. Stosujemy te same metody pracy i technologie, co w przypadku samochodów dostawczych. Wykonujemy naprawy uszkodzeń blacharskich i lakierniczych, wymianę elementów i diagnostykę. Nasze usługi skierowane są do klientów indywidualnych, jak i firmowych.

Posiadasz samochód po wypadku i chciałbyś naprawić go u dobrego mechanika to skontaktuj się z nami i umów wizytę.
tel. +48 609 888 894
tel. +48 509 500 871
chojnowski.serwis@wp.pl

Total Serwis-BusTrans
ul. Statkowskiego 25

02-979 Warszawa

tel. +48 690 848 520
tel. +48 509 500 871

chojnowski.serwis@wp.pl

tecar@o2.pl

© TOTAL SERWIS-BUSTRANS - All Rights Reserved